FAQs

Frequently Asked Questions

Faktura VAT jest wystawiana do każdego zamówienia złożonego u nas. Tym samym w e-mailu powitalnym od Poster Polytechnic zawsze znajdziesz fakturę VAT w wersji elektronicznej.

Napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń, na pewno coś wymyślimy! Bez problemu możemy nadać paczkę w ramach UE kurierem DPD, a np. do Niemiec Apaczką.

Tak, oczywiście. Poster Polytechnic używa Comodo SSL, jedenego z wiodących dostawców szyfrowania stron internetowych. Zapewnia on całkowite bezpieczeństwo transakcji zawieranych na naszej stronie.

Średni czas oczekiwania na przesyłkę to 3-5 dni roboczych. Jednakże dołożymy wszelkich starań abyś mógł się cieszyć ze złożonego zamówienia jeszcze szybciej! Jeżeli natomiast potrzebujesz przesyłki na cito, prosimy o kontakt telefoniczny lub dopisanie w sekcji "Uwagi" (przy realizacji zamówienia) o podanie terminu dostawy. Jesteśmy w stanie przesłać plakat w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia.

Poster Polytechnic przejmuje na siebie całkowity koszt dostawy wszystkich naszych plakatów dostępnych w sklepie przy zakupach od 200 zł. Szczegóły kosztów zamówienia można zobaczyć w koszyku.

Do realizacji płatności wykorzystujemy profesjonalny serwis Przelewy24. Dzięki temu możemy zaproponować automatyczną obsługę ponad dwustu banków (w tym między innymi: Pekao SA, PKO BP, mBank, Bank Zachnodni WBK, ING Bank Śląski) co stanowi najszerszą ofertę na rynku. Dodatkowymi opcjami płatności są: przelew bankowy i płatność za pobraniem.