Plakaty Akwarele USDA

Filtr

Akwarele USDA – plakaty owoców

Plakat owoców i orzechów – niebanalna ozdoba Twojego mieszkania

Akwarele USDA to kolekcja akwareli Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA), która dokumentuje odmiany owoców i orzechów opracowane przez hodowców lub wprowadzone przez badaczy roślin Deparatamentu na przełomie XX i XXI wieku. Namalowane owoce dokładnie odzwierciedlające rzeczywistość, zostały wykorzystane do stworzenia litografii ilustrujących biuletyny, kroniki i inne serie Deparatamentu dystrybuowane wśród hodowców i ogrodników w całej Ameryce.

Zilustrowane okazy roślin pochodzą z 29 krajów i 51 stanów i terytoriów w USA. Zostały one stworzone przez 21 artystów zatrudnionych w tym celu przez Deparament. Niektóre prace nie są podpisane.

Czytaj więcej

Owocowe plakaty akwarele

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt plakatów przedstawiających owoce i orzechy. Dostępne egzemplarze ukazują m.in. gruszki, brzoskwinie, winogrona, opuncje, figi, kumkwaty, truskawki, a także wiele innych. Wszystkie grafiki akwarelowe przedstawiają rośliny wywodzące się z różnych rejonów świata, a dokładnie z 29 krajów i aż 50 stanów USA oraz innych terytoriów Ameryki Północnej. Wszystko to daje naprawdę sporą kolekcję nazwaną Akwarele USDA, wchodzącą w skład akwareli Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych. Jako ciekawostkę warto dodać, że nasze plakaty akwarele są wiernymi ilustracjami, które zostały udokumentowane przez badaczy, a także osoby uprawiające owoce czy orzechy na przełomie XX oraz XXI wieku. Zatem bez obaw można znaleźć wśród tych produktów ulubione owoce lub też za ich sprawą poznać zupełnie nieznane odmiany, które nie są dostępne w Polsce.

Grafika akwarela – wysoka jakość i wyjątkowe wykonanie

Sporą zaletą naszych produktów jest przede wszystkim to, że na pierwszym miejscu stawiamy na jakość. Warto zapoznać się z atutami wyróżniającymi poszczególne rodzaje grafik akwarelowych, aby dokonać najbardziej satysfakcjonującego zakupu. Nadruk przygotowywany jest na dwóch typach papierów – ekskluzywnym z fakturą oraz gładkim mat. Jednak niezależnie od wyboru klienci uzyskują gwarancję, że przez długi czas plakat pozostanie w idealnym stanie i nie straci kolorów. Urok akwarelowych plakatów wiąże się też z tym, że kolory całkowicie oddają rzeczywiste barwy owoców bądź orzechów. W trakcie produkcji zwrócono uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy detal, dzięki czemu można dokładnie przyjrzeć się wybranej roślinie. Należy podkreślić również fakt, że nasi klienci mogą wybierać pomiędzy różnymi rozmiarami plakatów, dzięki czemu łatwiejsze jest dopasowanie ich do ilości miejsca na ścianie.

Wyjątkowa grafika akwarela zachwyca każdego

To, co wyróżnia sprzedawane przez nas produkty, to przede wszystkim ich uniwersalizm – doskonale ozdobią właściwie każde wnętrze. Nasze plakaty akwarele słyną z tego, że znakomicie prezentują się w pomieszczeniach zaprojektowanych w różnych stylach – od tradycyjnych, minimalistycznych, skandynawskich, vintage, nowoczesnych, a nawet prowansalskich.

Podczas wybierania odpowiedniego plakatu najlepiej kierować się tym, aby dopasować go pod względem kolorystycznym do aranżacji wybranego pokoju. Większość naszych grafik doskonale będzie wyglądać w kuchni i jadalni, gdyż idealnie podkreślają klimat panujący w tych pomieszczeniach. Jednak sypialnia, gabinet czy też korytarz, to również dobre miejsca, gdzie sprawdzi się każdy nasz obraz Akwarela wiążę się z jakością, dlatego wiele osób decyduje się na ich zawieszenie także w firmach, biurach, restauracjach lub innych punktach gastronomicznych, czy w instytucjach publicznych. Wyjątkowość naszych plakatów sprawia, że są one bardzo często kupowane w ramach prezentu na ważne uroczystości, np. urodziny, awans w pracy, rocznicę ślubu bądź w ramach podziękowań. Zjawiskowa grafika akwarela, jaką można u nas nabyć, na pewno przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie.