Plakaty Nowości

Filtr

Nowości w naszej ofercie

W tej kategorii można znaleźć niedawno dodane plakaty. Takie rozwiązanie sprawia, że nasi klienci, którzy systematycznie obserwują ofertę, są w stanie zapoznać się ze sprzedawanymi nowościami. W ten sposób oszczędzają sporo czasu, gdyż wszystkie produkty dostępne są w jednym miejscu i nie trzeba ich dodatkowo wyszukiwać. Osoby kupujące produkty po raz pierwszy mogą w tym miejscu zapoznać się z namiastką naszego bogatego asortymentu.

Czytaj więcej

Uniwersalność nowych plakatów

Wszystkie plakaty, które proponujemy, doskonale pasują do domu, w szczególności do gabinetów, kuchni, salonów czy sypialni. Ich fenomen polega na tym, że znakomicie komponują się z aranżacją tradycyjnych domów, stylizowanych na styl retro, minimalistycznych czy nawet bardzo nowoczesnych. Tym bardziej że sprzedawane są zazwyczaj w trzech kolorach — białym, czarnym i w odcieniu papirusu. Poza tym dostępne są w kilku rozmiarach. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć model najbardziej pasujący do ulubionego wnętrza. Decydując się na jeden z plakatów, można wziąć pod uwagę również rodzaj papieru. Wszystkie dostępne produkty cechują się wysoką jakością, jednak osobom, którym zależy na efekcie niezmiennym przez wiele lat, szczególnie polecamy opcję ekskluzywnej faktury. Innym wyborem jest papier gładki, matowy o dużej gramaturze oraz o bardzo dobrym wyglądzie.

Postery jako dekoracja biura i gabinetu

Nowe plakaty, które znajdują się w tej kategorii, można z powodzeniem powiesić także w firmie. Niebanalna ozdoba wzbogaci każde wnętrze i doda mu stylu oraz klasy. Przy wyborze pasującej grafiki warto kierować się przede wszystkim tym, aby główny motyw plakatu był dobrany do branży, z którą wiąże się prowadzona działalność. W ten sposób dekoracja stanie się jeszcze bardziej wartościowa i wszystkie odwiedzające osoby docenią pomysł. Nadal modnym rozwiązaniem jest dobieranie dwóch lub nawet trzech podobnych wizualnie plakatów i wieszanie ich koło siebie na jednej ścianie, aby uzyskać przez to niesamowity efekt.