Plakaty Dla domu

Filtr

Plakaty do kuchni

Postaw na oryginalne plakaty do domu

Na aranżację wnętrz wpływa nie tylko wyposażenie, ale też elementy dekoracyjne. Coraz częściej inwestuje się w plakaty do domu, w szczególności wybierając plakaty jako element dekoracji salonu, kuchni, łazienki, sypialni czy pokoju dziecka. Cechują się one różnorodnością, dlatego bez trudu dopasujesz je do charakteru danego miejsca. W naszym asortymencie znajdują się rozmaite i przyciągające uwagę produkty. Do popularnych motywów zaliczają się m.in. ilustracje miast, narzędzi, kluczy, urządzeń gastronomicznych, środków transportu, akcesoriów lekarskich, sprzętów muzycznych, map. Staramy się, by dostarczane grafiki były oryginalne. Z tego też względu udostępniamy prace przypominające o ważnych odkryciach. Naszym celem jest inspiracja i pokazanie, że do postępów cywilizacyjnych doprowadziła pasja zwykłych ludzi. Zależy nam, by na plakatach do domu zaprezentować przełomowe wynalazki, które miały ogromne znaczenie dla historii ludzkości. Oferowane przez nas artykuły posiadają czarne lub białe nadruki, a także tło w trzech kolorach – czarnym, białym oraz przypominającym barwę papirusu.

Czytaj więcej

Ogromny wybór plakatów do kuchni

Wystrój pomieszczeń, w których serwuje się dania, to niezwykle istotna kwestia. Wpływa ona na samopoczucie i nastrój biesiadników. Sprawia, że posiłki mijają w sympatycznej atmosferze, a goście z nostalgią wspominają wspólnie spędzony czas. Jednym ze sposobów na ozdobienie pomieszczeń są plakaty do kuchni. Prowadzony przez nas sklep internetowy zachwyca mnogością projektów. Klienci chętnie decydują się na rysunki przedstawiające rozwiązania wykorzystywane w domach lub restauracjach, np. ekspres do kawy, robot do ubijania ciast, perkolator. Na uwagę zasługują ponadto grafiki ukazujące procesy związane z wytwarzaniem piwa lub wina. Polecamy też obrazy z maszynami do butelkowania oraz szlifowania opasek na powierzchni kieliszków. Wśród plakatów do kuchni zainteresowaniem cieszą się ilustracje punktów geograficznych i miast. Artykuły można nabyć w wielu wymiarach: 20 x 30 cm, 30 x 40 cm, 40 x 50 cm, 50 x 70 cm, 61 x 91 cm.

Wybierz wersję plakatów do domu

Proponujemy plakaty do salonu, kuchni, łazienki, sypialni czy pokoju dziecka i innych pomieszczeń wykonane na dwóch wysokogatunkowych rodzajach papieru: ekskluzywnym i gładkim. Pierwszy z nich produkuje się w niemieckim przedsiębiorstwie Hahnemühle. Do jego wytwarzania używa się 100% bawełny. Wyrób wyróżnia się wyrazistą fakturą, która pomaga w wyeksponowaniu archiwalnych walorów prac do kuchni. Do wyboru jest też gładki mat wykonany przez rodzinne przedsiębiorstw Tecco z Niemiec. Surowiec charakteryzuje się wysoką gramaturą i wykończeniami chroniącymi przed refleksami świetlnymi. Pragniemy podkreślić, że nasze plakaty do kuchni i domu cechują się doskonałą jakością wydruku (wykorzystujemy technologię Lucia Pro). Uzyskane obrazy są niezwykle trwałe i wyglądają jak nowe przez ponad 230 lat. Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami na naszej witrynie internetowej. Zapewniamy darmowy transport. Zamówienia wysyłamy do 5 dni roboczych. Dbamy o bezpieczeństwo transakcji. W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszymi konsultantami drogą telefoniczną lub za pośrednictwem maila.