Plakaty Miasta

Plakaty architektura

Prostota, styl i uniwersalność — trzy główne cechy plakatów miast

Oferowane przez nas plakaty przedstawiają symbole różnych miast — najważniejsze zabytki, panoramę lub po prostu ciekawie zaprojektowane logotypy nawiązujące do nazw. Poza tym zawierają także szerokość i długość geograficzną oraz napisy wskazujące, np. konkretne miasta i państwa. Wieszając je na ścianach, ich posiadacze mogą utożsamiać się z miejscem pochodzenia lub aktualnego zamieszkania czy też z lokalizacją, do której lubią wracać. Każdy plakat miasta został stworzony w dość minimalistycznym stylu. Wśród dominujących kolorów można wyróżnić czerń i jej pochodne oraz biel, która stanowi tło dla wszystkich egzemplarzy. Dzięki takiej kolorystyce zyskujesz pewność, że plakat architektury miasta będzie doskonale wyglądać w każdym wnętrzu, niezależnie od barw i wzorów, znajdujących się na ścianach.

Czytaj więcej

Plakat architektura na wysokogatunkowym papierze

Produkty, którymi dysponujemy, nadrukowane są na dwóch różnych rodzajach papierów. W obu przypadkach najważniejsze staje się to, aby poster mógł jak najdłużej zachować idealny wygląd. Dlatego warto wybierać pomiędzy ekskluzywnym a gładkim typem papieru. W pierwszym przypadku oferujemy produkt w całości składający się z bawełny, o dużej gramaturze i wyraźnej fakturze. Natychmiast można dostrzec wysoką jakość tego plakatu Architektoniczne symbole, które się na nim znajdują, zyskują od razu wyjątkowy charakter. Alternatywnym rozwiązaniem może być gładki mat, mający mniejszą gramaturę, sięgającą 230 gsm. Ceniony jest przede wszystkim za to, że eliminuje ryzyko pojawienia się niekorzystnych odbić światła.

Niezależnie od tego, który rodzaj papieru będzie wybrany, to dodatkowo można dopasować różne rozmiary, takie jak:

  • 21×30 cm,
  • 30×40 cm,
  • 40×50 cm,
  • 50×70 cm,
  • 61×91 cm.

Miejsce na niepowtarzalny plakat Architektura miasta doskonałą dekoracją

Elegancja i prostota tych wyjątkowych plakatów sprawiają, że najlepszym miejscem, w którym warto je wieszać, jest salon. Dzięki temu więcej osób będzie mogło podziwiać poster miasta, a całe wnętrze zyska niepowtarzalny charakter. Obecnie modne jest podkreślanie zainteresowań oraz osobowości, aranżując wystrój. W sytuacji, gdy ta lokalizacja jest istotna dla wszystkich członków rodziny, to plakaty miast okażą się strzałem w dziesiątkę. Jeśli w domu znajduje się gabinet, również można go w ten sposób udekorować. Poza tym poster będzie dobrze wyglądać w takich miejscach jak sypialnia, korytarz czy pokój dziecięcy.

Zawsze warto zwrócić uwagę na styl pomieszczenia, aby zyskać pewność, że plakat miasta będzie doskonale pasować. Warto też zakupić ciekawą ramkę, która doda mu jeszcze większej elegancji i wyjątkowości. Dobrym rozwiązaniem będzie powieszenie na ścianie kilku posterów Miasta będą w ten sposób przyozdobić całą ścianę, czyniąc ją niepowtarzalną i przy okazji bardzo osobistą. W razie potrzeby można zasugerować wykonanie projektów związanych z wybranym przez siebie miastem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością oferty.