Plakaty Podróżnicze

Filtr

Plakaty z Biblioteki Kongresu Stanów Zjednoczonych

Odległe i mniej popularne stany w USA, cuda natury i piękne plaże stanowią tło setek plakatów podróżniczych w zbiorach Biblioteki Kongresu Stanów Zjednoczonych. Prezentowane plakaty to prace rządu USA, należące do domeny publicznej lub dopuszczone do publicznego użytku przez właścicieli praw autorskich.

Plakaty podróżnicze

Podróże to część życia każdego z nas. Bez względu na to, czy są to wielomiesięczne wyprawy, krótkie wypady nad wodę lub w góry czy spacery po własnym mieście. Lubimy je, bo pozwalają na zmianę otoczenia i oderwanie się od codzienności. Stąd też plakaty podróżnicze dostępne w naszej ofercie cieszą się od początku ogromną popularnością. Plakaty podróżnicze przedstawiają najpiękniejsze miejsca na całym świecie ilustracje, pozwalają rozmarzyć się nad podróżami do nowych miejsc. Plakat podróżniczy z Puerto Rico, Yellowstone, a może Nowym Jorkiem? Nasze podróżnicze plakaty z najpiękniejszymi miejscami na świecie urozmaicą wnętrze każdego miłośnika czy miłośniczki podróży.

Plakat podróżniczy doda charakteru każdemu wnętrzu

W naszym sklepie internetowym przedstawiamy serie plakatów podróżniczych, które odkrywają poszczególne stany USA, ukazują piękno natury i specyfikę różnych regionów świata. Co ciekawe, niektóre plakaty podróżnicze są pracami rządu USA, które są dopuszczone do użytku publicznego. To prawdziwa gratka dla osób poszukujących oryginalnych ilustracji do swojego domu.

Czytaj więcej